Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor 10 dostáva aktualizáciu GPU Turbo

· · Diskusia
Funkcia GPU Turbo, ktora smartfónu pridáva výkon najmä pri hraní hier, je po týždňoch beta testovania oficiálne dostupná formou aktualizácie. Postupne príde aj na ďalšie modely Honoru.

Pre aktuálny prémiový model dcérskej značky Huawei bol sprístupnený update, ktorý vylepšuje Honoru 10 výkon spracovania obrazu a zvyšuje priemernú rýchlosť fotiek na maximum. GPU Turbo sa tak prejaví predovšetkým pri hraní hier.

Honor 10

Vedľa GPU Turbo získa Honor 10 vylepšenie stabilizácie umelej inteligencie (AIS). Tá zaistí kvalitnejší obrazu a minimalizuje rozmazanie pri snímaní fotografií a videí. AIS prinesie až šesť sekúnd expozičného času pri horších svetelených podmienkach.

Aktualizácia sa na vlajkovú loď začala šíriť 3. augusta, postupne sa dostane na všetky trhy. Pokiaľ na váš Honor 10 zatiaľ oznámenie o dostupnosti nového softvéru nedorazilo, buďte trpezliví.

Honor GPU Turbo

GPU Turbo použil výrobca aj v hernom smartfóne Honor Play, ktorý uviedol koncom júla.

Okrem Honoru 10 príde softvér s vyšším výkonom postupne aj na ďalšie modely: Honor 9, View 10, 8 Pro, 9 Lite a 7X. Presný dátum zatiaľ nepoznáme.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
3 príspevky
8.8.2018
mental.disease · :D
7.8.2018
Nightmare · Fu pekne Honor...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188