Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei P20 vo farbe Twilight a lacnejšej konfigurácii

· · Diskusia
Zástupca prémiového radu P s elegantnou lesklou konštrukciou a natiahnutým 5,8'' Full HD+ displejom prichádza v neprehliadnuteľnej farbe a užitočným darčekom v hodnote až 94 eur. Za nižšou cenovkou sa ukrýva polovičná kapacita vnútornej pamäte.

K trom farebným verziám Black, Midnight Blue a Pink Gold pribudla v slovenských obchodoch štvrtá. V unikátnom prevedení Twilight, ktoré mení farby podľa dopadu svetla. Doteraz bol v tomto odtieni dostuoný iba väčší a lepšie vybavený súrodenec P20 Pro.

Odtieň Twilight mal premiéru na marcovom predstavení tohtoročného radu P20 v Paríži. Tvorí ho niekoľko vrstiev špeciálneho optického filmu pod zadným krytom prístroja. Keď na jeho povrch dopadá svetlo, dochádza k postupnej zmene odtieňa telefónu - pôvodne výrazná modro-fialová farba dosahuje pôsobivý efekt.

Huawei P20 Twilight

V podrobnej recenzii sme pochválili umiestnenie čítačky odtlačkov na prednej strane pod displejom, odomykanie tvárou aj slušnú výdrž na jedno nabitie. Pýchou P20 je duálny fotoaparát, ktorý spolu s prednou 24 Mpix kamerou uspokojí aj náročného používateľa. Novinkou je nahrávanie super spomalených videí rýchlosťou 960 fps. Skúšobné snímky a videá nájdete spolu s krátkym komentárom kolegu Richarda v článku Takto fotí Huawei P20.

Huawei P20 Twilight

Čipset vlastnej výroby Kirin 970 s podporou umelej inteligencie dopĺňa 4 GB operačná pamúť RAM a v prípade Twilight verzie "iba" 64 GB úložisko. Ostatné farebné verzie predávané na Slovensku sú dostupné so 128 GB kapacitou.

Videorecenzia

Huawei P20 v prevedení Twilight má odporúčanú cenovku 549 eur a u vybraných predajcov k nemu získate darček: vodeodolný fitness náramok Huawei Color Band A2 s množstvom funkcií, či inteligentnú váhu Huawei Smart Scale, ktorá okrem prepojenia so smartfónom dokáže zaznamenať 9 rôznych údajov o vašom tele a uskutočniť jeho správnu analýzu. Ponuka platí do 31. 8. 2018 alebo do vypredania zásob.

Oficiálna cena 128 GB verzií vo farbe Black, Midnight Blue alebo Pink Gold je stanovená na 669 eur.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188