Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2: pre najrýchlejších zákazníkov Petržalky Internet na doma za 1 euro

· · Diskusia
Operátor O2 prichádza od 1. augusta s limitovanou ponukou na službu Biely Internet na doma, a to pre najrýchlejších 1000 zákazníkov žijúcich v bratislavskej mestskej časti Petržalka.

Platí, že čím rýchlejší zákazník bude, tým dostane nižšiu cenu mesačného poplatku. Prvých 100 zákazníkov ho získa už za 1 euro mesačne, ďalších 100 za 2 eurá mesačne. a posledných 100 záujemcov si môže službu zaobstarať za zvýhodnený 10-eurový mesačný poplatok. Získaná cena platí po dobu dvoch rokov.

Biely Internet na doma za 10 eur mesačne môže podľa webu operátora získať do 31. 8. 2018 ktokoľvek. Nemusí ani bývať v Petržalke.

Maximálne prenosové rýchlosti tohto programu sú 15 Mbps pre sťahovanie a 2 Mbps pre odosielanie dát. Plnou rýchlosťou môžete pri Bielom Internete na doma presurfovať 100 GB, neskôr sa rýchlosť zníži na 2 Mbps / 1 Mbps. Za dáta minuté nad 100 GB strop neplatíte.

O2 Intenet Petržalka

Zákazník o službu môže prejaviť záujem na webe www.o2.sk/internetvpetrzalke, kde si prostredníctvom formulára zistí svoje poradové číslo a aktuálnu cenu služby. Ak sa rozhodne objednať si túto službu, obdrží promokód v SMS správe, ktorým sa preukáže v O2 Predajni v bratislavskom Auparku.

Ponuka platí pre prvých 1000 záujemcov alebo do 31. 8. 2018.

Služba bola uvedená v apríli minulého roka. Funguje na základe technológie LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz, a pri najvyššom programe ponúka prenosovú rýchlosť až do 128 Mbps.

Internet na doma je alternatívou rýchleho fixného pripojenia s minimom káblov potrebných pre inštaláciu. Službu môžete využívať len na adrese jej zriadenia, nejde teda o mobilné pripojenie na internet s možnosťou využívania v rôznych lokalitách.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188