Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Huawei P smart

· · Diskusia
Ak hľadáte mobil s dostupnou cenovkou, nevyžadujete najnovší a najvýkonnejší hardvér, ale oceníte moderný natiahnutý Full HD displej či rozostrovanie pozadia snímok, možno vás osloví tento android.

Huawei P smart vyzerá ako množstvo ďalších modelov na trhu. Má displej s pomerom strán 18:9, zaoblené unibody telo, vzadu čítačku odtlačkov a dva objektívy fotoaparátu. Keď ho však zoberiete do ruky a rozsvietite 5,65-palcový displej, prekvapí vás nízka hmotnosť 145 gramov a jemné Full HD rozlíšenie.

Hybridný slot, ktorý umožňuje rozšírenie 32 GB úložiska (reálne dostupných ostáva asi 22 GB) nepoteší záujemcov o dual SIM funkciu. Pokiaľ ste nároční na kapacitu vnútornej pamäte, asi uprednostníte vloženie microSD pred druhou nanoSIM kartou.

Huawei P Smart

Nízku cenovku prezradí použitie microUSB konektora v dolnej stene a chýbajúce rýchle nabíjanie. Na nabitie 3000 mAh batérie si tak budete musieť počkať viac než dve hodiny. V recenzii sme pochválili šikovnú nadstavbu EMUI, ktorá beží nad operačným systémom Android 8.0 Oreo, naopak, výkon niekedy chýbal. Najviac to bolo cítiť pri hraní ghraficky náročnejších hier.

Duálny 13 Mpix fotoaparát využijete najmä cez deň, s príchodom šera nastupuje na fotografiách šum. Prednú 8 Mpix kameru využijete aj na odomykanie telefónu rozpoznaním tváre.

Skúšobné snímky a videá si môžete pozrieť v článku Takto fotí Huawei P smart. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dozviete z nášho tradičného základného infa.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188