Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Android Oreo s EMUI 8.0 prichádza na staršie modely Huawei aj Honor

· · Diskusia
Nová aktualizácia sa šíri postupne a začína na domácom trhu. Týka sa modelov Huawei Mate 8, P9 / P9 Plus, Honor 8, V8, Note 8 a Play 6X. Prinesie rôzne modifikácie, nové oznámenia či režim obraz v obraze.

Huawei oznámil podporu Androidu 8.0 Oreo na vybrané smartfóny ešte v januári. Teraz svoje slovo dodržal a začal postupne aktualizovať modely Mate 8 , P9 / P9 Plus, Honor 8, V8, Note 8 a Play 6X.

Celý proces začína na domácom trhu a ak ste aktualizáciu ešte nedostali, treba len počkať, kým dorazí až k nám. Google sa s Oreom zameral najmä na zrýchlenie systému, kde sľubuje rýchlejší štart pri zapnutí smartfónu či minimalizáciu aktivít na pozadí, čo pomáha zvýšiť výkon a znižuje záťaž batérie.

Huawei EMUI 8.0

Súčasťou aktualizácie je aj nová verzia grafickej nadstavby EMUI 8.0, ktorá zahŕňa rôzne vizuálne zmeny. Samozrejmosťou je funkcia obraz v obraze, nové notifikácie a ďalšie drobnosti. Aktualizácia má byť podľa viacerých zdrojov spoľahlivá a stabilná, takže sa nemusíte báť žiadnych chýb či zlyhaní.

V Číne sa začala šíriť včera. Presný dátum na ostatných trhoch nie je známy, no zrejme ide o otázku najbližších dní alebo týždňov.

Zdroj: xda-developers.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188