Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Juro: SIM kartu s 5 € kreditom kúpite 1 €

· · Diskusia
Virtuálny operátor Juro prevádzkovaný Telekomom neoslavuje meniny ani narodeniny, napriek tomu sa snaží naverbovať nových členov družiny lákavou ponukou.

Zlákať ich má nová SIM karta s 5-eurovým kreditom, ktorú teraz kúpia za jedno euro. SIM kartu je dostupná v e-shope operátora na webovej stránke www.juro.sk. Maximálny počet, ktorý si môže objednať jeden zákazník, je obmedzený na päť kusov. Ponuka platí do 31. 8. 2018

Ceny na predplatenke Jura sú od októbra 2017 trvalo nastavené na dva centy za minútu hovoru, jednu SMS-ku a 1 MB dát. Podmienkou je dobitie kreditu každých 30 dní sumou aspoň 5 eur. Bez pravidelného dobitia platia päťcentové ceny.

Juro

Záujemca o dátový balíček si môže kúpiť 500 MB na sedem dní za dve eurá, prípadne môže využiť Internet na deň. Jeho výhodou je možnosť opakovane získať v daný deň za 20 centov 100 MB dát. Stačí poslať bezplatnú SMS s textom ESTE100 na číslo 909. 500 MB z týždenného balíčka tak bude stáť jedno euro. Je teda na rozhodnutí zákazníka, čo uprednostní.

Zákazníci Jura majú prístup iba do 2G a 3G siete Telekomu. Výhody surfovania v rýchlej 4G sieti si neužijú. Maximálna prenosová rýchlosť je 42 Mbps pre sťahovanie a 5,8 Mbps pre odosielanie dát. Platnosť kreditu po dobití je 12 mesiacov.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Zdroj: juro.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188