Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Nokia 8 Sirocco

· · Diskusia
Aktuálne najvyšší model značky Nokia prišiel na Slovensko s odvážne vysokou cenovkou. Čo za viac než sedemsto eur ponúka, sa dozviete z našej videorecenzie.

Nokia 8 Sirocco mala svoju premiéru na tohtoročnej výstave MWC v Barcelone. Zaujala elegantným dizajnom so sklenenou zadnou stenou, jemne zaobleným 5,5-palcovým displejom s klasickým pomerom strán 16:9 a optikou Zeiss. Konštrukcia spĺňa certifikáciu IP67, takže sa nemusíte obávať ošplechnutia vodou.

Nokia 8 Sirocco

Na Slovensku sa začala predávať začiatkom mája a v redakcii sme ju už stihli aj kompletne otestovať. Podrobnú recenziu si môžete prečítať v článku Nokia 8 Sirocco - to najlepšie, len trocha pozadu. Nadpis napovedá, že ide o vydarený smartfón s dobrým hardvérom, za dnešnou konkurenciou ale v niektorých veciach zaostáva.

Je však príjemným osviežením v záplave takmer rovnakých modelov s výrezom v hornej časti displeja a body si môže pripísať za čistý Android 8.1 Oreo a výbornú výdrž na jedno nabitie.

Informácie o hardvérovej výbave sa dozviete z nášho základného infa, kvalitu fotoaparátov spolu s krátkym komentárom nájdete v článku Takto fotí Nokia 8 Sirocco.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188