Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung niektoré aktualizácie Androidu 8.0 posúva na september

· · Diskusia
Modely Galaxy J3 (2017), J5 (2017), J7 (2017) a J5 Pro mali dostať nový Android v priebehu tohto mesiaca. Podľa tureckej stránky Samsungu si však majitelia počkajú o čosi dlhšie. Oreo je stále len vo fáze testovania.

Samsung to s aktualizáciou na Android 8.0 Oreo nemá jednoduché. Problémy začali už pri štarte, kedy mali dostať novú verziu top modely Galaxy S8 a S8+. Mesiace testovania nestačili a majitelia po update hlásili veľa chýb, vrátane náhodných reštartov.

Dnes by mala byť situácia v poriadku a nový Android už bez problémov beží aj na Galaxy S7 / S7 edge či najnovších S9 / S9+. Majitelia vybraných modelov radu J však stále čakajú.

Oreo Update

Pôvodne mala prísť nová verzia na Galaxy J3 (2017), J5 (2017), J7 (2017) a J5 Pro ešte tento mesiac, konkrétne 13. júla. Stránka Samsung Turkey však hovorí, že znova došlo k odloženiu termínu.

Obrázok z webu uvádza, že update na Oreo je stále vo fáze testovania a dátum sa posúva o viac než dva mesiace, na 28. september. Aktuálne plány sú nastavené tak, že Oreo by na vybrané modely malo prísť 13 mesiacov po uvedení a približne mesiac po vydaní nového Androidu P.

V zozname sa spomínajú tiež modely Galaxy A3 (2017) a Galaxy A5 (2017) s dátumom 10. august, aj keď niektoré verzie už aktualizáciu dostali. Pozitívnou správou zostáva, že Samsung aktualizácie stále nezrušil, len znova odložil.

Zdroj: theandroidsoul.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188