Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: LG G7 ThinQ

· · Diskusia
Kým pre vás pripravíme podrobnú textovú recenziu, môžete si pozrieť Richardovo video. Dozviete sa, ako naňho top model LG s 6,1'' natiahnutým QHD+ displejom a širokouhlým fotoaparátom zapôsobil.

Tohtoročnú vlajkovú loď LG G7 ThinQ v redakcii už testujeme a prvé dojmy sú pozitívne. Prekvapí tenkou a najmä vzhľadom na veľkosť uhlopriečky displeja úzkou a ľahkou konštrukciou. Spĺňa certifikáciu IP68 i vojenský štandard MIL-STD 810G, takže by mal odolať vode, prachu, nárazom, pádom na betónový povrch a výkyvom teplôt.

LG G7 ThinQ

Telefón láka na výkonný hardvér, novú verziu používateľského prostredia a fotoaparáty s podporou umelej inteligencie. Obidva zadné majú 16-megapixelový snímač, jeden so 71° šírkou záberu a výborným clonovým číslom f/1.6, druhý širokouhlý so 107° uhlom záberu a clonovým číslom f/1.9. Rovnakú svetelnosť má predná 8 Mpix kamera.

LG G7 ThinQ

Fanúšikov hudby poteší reproduktor Boombox, ktorý LG prvýkrát použilo práve v tomto modeli. Vnútorný priestor prístroja využíva ako rezonančnú komoru. Pokiaľ telefón iba držíte v ruke, výhody Boomboxu nespoznáte, rozdiel počujete až pri položení smartfónu na drevený alebo kovový povrch.

O výkon sa stará čispet Snapdragon 845 a 4 GB operačná pamäť RAM. Batéria s 3000 mAh kapacitou podporuje rýchle aj bezdrôtové nabíjanie. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188