Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Tour de France - cyklistické preteky v mobile

· · Diskusia
Júl už tradične patrí k cyklistickým sviatkom. Aj tohtoročnú Tour de France môžete sledovať nielen v televízii a na internete, ale všetko dôležité sa dozviete z mobilnej aplikácie pre Android a iOS.

Vďaka Petrovi Saganovi sa na Slovensku spopularizovala cyklistika a nejeden Slovák drží nášmu úspešnému športovci pri rôznych pretekoch palce. K najznámejším patrí Tour de France, ktorá má už niekoľko rokov svoju oficiálnu mobilnú aplikáciu. Opäť vznikla s podporou Škody.

Tour de France

Tohtoročné preteky prebiehajú od 7. do 29. júla. Aplikácia poskytuje dôležité správy v reálnom čase a máte možnosť pozrieť si živé vysielanie cez France Télévisions. Nájdete tu všetky etapy, videá trás, tímy a krátke profily jednotlivých jazdcov.

Počas pretekov môžete vašich favoritov sledovať naživo, vidíte, kde sa práve nachádzajú i údaje o priebežnom stave. V sekcii Obľúbené nájdete všetko dôležité o svojich preferovaných jazdcoch a tímoch.

Tour de France

Každý deň v aplikácii pribudnú aj fotky alebo videá s najzaujímavejšími udalosťami a rozhovory s pretekármi. V menu nechýba odkaz na stiahnutie mobilnej hry Tour de France 2018. O všetkom podstatnom vás budú informovať notifikácie.

Mobilná aplikácia je bezplatne dostupná v Google Play a App Store. Softvér je v angličtine, slovenskú lokalizáciu nečakajte.

Diskusia
1 príspevok
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188