Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

iRobot Roomba ponúka Wi-Fi pripojenie už vo všetkých sériách

· · Diskusia
Už aj v najnižšej triede robotických vysávačov značky iRobot môžete využívať výhody mobilnej aplikácie a prepojenie Roomby cez Wi-Fi na hlasovú asistentku Amazonu Alexu či Google asistenta.

Wi-Fi pripojenie je dostupné už vo všetkých sériách. Na cloud sa tak pripoja nielen najdrahšie modely, ale aj cenovo dostupná Roomba 696, 676, a pribudol i model 896. Vďaka tomu ich dokážete ovládať cez aplikáciu v smartfóne a hlasových asistentov Amazonu a Googlu.

O výhodách ovládania cez mobil si môžete prečítať v našej minuloročnej recenzii iRobot Braava jet 240 a Roomba 980 - inteligentné čistenie podlahy, v ktorej sme naraz testovali vysávač a mop.

iRobot Roomba

Mobilná aplikácia iRobot Home je dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS. Môžete cez ňu spustiť vysávanie, nastavíte si plán s automatickým štartom v určenú hodinu, ponúka aktuálne informácie o stave vysávania, štatistiky minulých upratovaní, užitočné rady aj priamy prístup k zákazníckej podpore. Po skončení upratovania alebo pri akomkoľvek probléme (plný kôš, zaseknutý vysávač, slabá batéria) vám príde na mobil notifikácia.

iRobot Home

V marci tohto roka pribudla v beta verzii šikovná funkcia. Počas vysávania Roomba série 900 zmapuje Wi-Fi signál v domácnosti a jeho intenzitu znázorní v prehľadnej mape.

Nedávno sme testovali Roombu spolu s inteligentným reproduktorom Echo Plus a ovládaním cez hlasovú asistentku Alexu. Naše skúsenosti vám prinesieme v pripravovanej recenzii.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188