Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka: všetky paušály Sloboda+ majú v lete nekonečné dáta

· · Diskusia
Všetci Štvorkári, existujúci aj noví, získajú do konca leta v každom paušále Sloboda+ vysoký objem dát, s ktorým sa nebudú musieť obmedzovať. Využiteľné sú po celom Slovensku.

V lete môžu zákazníci 4ky surfovať do sýtosti. Nielen vo vlastnej 4G sieti, ale aj v 3G sieti národného roamingu budú môcť využívať veľký objem dát, ktorý možno pre väčšinu používateľov označiť ako nekonečný. Tak ako ostatné nekonečné dátové balíky, aj tento má 300 GB strop. Bežný zákazník ho však za mesiac neprekročí. V krajinách EÚ môže bez ďalších poplatkov vyčerpať 0,83 GB.

4ka dáta

Každý, kto si v termíne od 2. 7. do 1. 9. 2018 aktivuje paušál Sloboda 100, Sloboda 300, Sloboda Nekonečno s dátovým balíkom Dáta v sieti 4ka alebo Sloboda Dáta, získa automaticky nekonečné dáta v celej SR na 30 dní. Platí to aj pre automatickej obnove. Výhodný benefit sa aktivuje pri najbližšej obnove.

Vo februári tohto roka 4ka sprístupnila svojim zákazníkom v národnom roamingu aj 3G sieť, ktorú prevádzkuje Orange a je dostupná na 95 % území Slovenska.

4ka dáta

Pre tých, čo radi nakupujú cez internet, pripravil operátor špeciálnu ponuku. K zakúpenej SIM karte s ktorýmkoľvek paušálom Sloboda, získajú 4-eurový kredit navyše.

Zároveň do ponuky pribudla Motorola Moto C. Dostupná je k novým SIM kartám za 89 eur a poslúži najmä nenáročným a mladým používateľom. Ponúka 5'' displej s rozlíšením 480 x 854 bodov, štvorjadrový procesor, 1 GB RAM a iba 8 GB úložisko.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188