Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Ako si nainštalovať iOS 12 už skôr

· · Diskusia
Najnovšia verzia iOS príde oficiálne až na jeseň tohto roka, no tí nedočkaví ju môžu vyskúšať na svojich iPhonoch a iPadoch už dnes. Ako na to?

Operačný systém iOS 12 bol predstavený na júnovej vývojárskej konferencii WWDC, má byť výkonnejší a rýchlejší než aktuálna verzia. Viac sa zameriava na podporu rozšírenej reality, používatelia budú mať viac informácií o tom, ako dlho trávia svoj čas s mobilom alebo tabletom v ruke, a nových funkcií sa dočkala aj virtuálna asistentka Siri.

iOS 12

Rýchlejšie má byť aj spúšťanie aplikácií, softvérová klávesnica má byť oveľa citlivejšia. Novinky pripravovanej verzie iOS 12 sme vám predstavili v tomto článku.

Oficiálne bude pre verejnosť dostupná až na jeseň tohto roka, vývojári a beta testeri ju môžu testovať už dnes. Pokiaľ nepatríte medzi registrovaných vývojárov, môže z vás byť beta tester.

iOS 12

Stať sa ním môže stať každý, stačí sa prihlásiť svojím Apple ID na stránke www.beta.apple.com. Cez internetový prehliadač Safari v mobile alebo tablete si stiahnete konfiguračný profil a následne si budete môcť iOS 12 Public Beta hneď aj nainštalovať.

iOS 12

O tom, že ste súčasťou beta testovania, sa môžete presvedčiť v Nastaveniach - Profil. Budete tam mať uvedený iOS 12 Beta Software Profile. Pokiaľ sa vám nezobrazí ponuka aktualizácie, možno máte starý profil a bude potrebné ho preinštalovať. V tom prípade starý profil v nastaveniach odstráňte a nainštalujte nový.

Nezabudnite si pred inštaláciou zálohovať svoje dáta káblom cez iTunes a uložiť v počítači. Keď sa vyskytnú problémy, alebo sa budete chcieť vrátiť na staršiu verziu iOS 11, môžete si telefón v restore mode z uloženej zálohy obnoviť.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188