Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Nokia 6.1

· · Diskusia
Recenziu 5,5-palcového androidu s dostupnou cenovkou ste si už na našom webe mohli prečítať. Video vám ponúka druhý pohľad kolegu Richarda a zhrnutie toho najdôležitejšieho.

Nokia 6.1 je vydarený dual SIM smartfón, no v recenzii sme kritizovali nedostatok, ktorý mal byť najväčším plusom, a to je systém. Od čistého androidu Oreo, ktorý v Nokii beží, sme očakávali svižnejšie reakcie. A pre niekoho môže byť systém bez používateľskej nadstavby strohý.

Nokia 6.1

Inak sme nemali veľmi čo vytknúť. Nokia 6.1 má pekný dizajn, kvalitnú kovovú konštrukciu, 5,5'' Full HD+ displej s ambientným zobrazovaním notifikácií, 3000 mAh batéria podporuje rýchle nabíjanie a vo svojej triede ponúka veľmi slušné fotoaparáty. Zadný 16-megapixelový nahráva aj 4K videá, predná 8 Mpix kamera s 84° uhlom poslúži na snímanie skupinových záberov.

Kvalitu fotografií a videí si môžete pozrieť v článku Takto fotí Nokia 6.1 (Nokia 6 2018), kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188