Fony.sk

Samsung Galaxy S7 dostáva aktualizáciu na Android 8.0

· · Diskusia

Konečne sa dočkali aj majitelia vlajkovej lode roku 2016. Spolu s Androidom 8.0 Oreo prichádza na Samsung Galaxy S7 aj nová verzia používateľskej nadstavby Samsung Experience 9.0.

Medzi novinky patria zmeny v Rýchlom paneli, v klávesnici Samsungu pribudla možnosť odosielať GIF obrázky, systém má byť výkonnejší a rýchlejší. Služby bežiace na pozadí budú obmedzené, aby sa dosiahlo dlhšej výdrže batérie. Funkcia Always On dostala nové štýly hodín a úpravu priehľadnosti oznámení.

“Samsung

Cez Samsung account môžete ovládať nastavenia kont a profilové informácie pre viacero aplikácií. Vylepšenia sa dočkala aj služba Samsung Cloud, môžete do nej uložiť akýkoľvek typ súboru, zistíte veľkosť uloženej zálohy aj koľko položiek obsahuje.

Bluetooth už podporuje vysokokvalitné zvukové kodeky vrátane AAC a Sony LDAC, v prehrávači videí pribudla možnosť automatického opakovania a 2-násobnej rýchlosti. Aplikácia hodiny obsahuje režim Na šírku a možnosti nastavenia zvuku časovača. Ťuknutím na widget digitálnych hodín prejdete priamo do aplikácie Hodiny. Samsung Pass teraz umožňuje spravovanie mien používateľov a heslá v aplikáciách tretích strán.Samsung Galaxy S7 dostáva aktualizáciu na Android 8.0

V prípade, že zariadenie neponúka aktualizáciu automaticky, môžete si ju manuálne vyhľadať cez Nastavenia –> Aktualizácia systému. Na stiahnutie inštalačného balíka s veľkosťou 1246 MB odporúčame použiť Wi-Fi pripojenie.

Čitateľ Dušan, ktorý nás o aktualizácii informoval, má Samsung Galaxy S7 kúpený v Alze. Či sa update týka aj modelov od operátorov nemáme overené.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188