Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Smartfón Land Rover Explore prichádza na Slovensko

· · Diskusia
Odolný dual SIM android s 5'' Full HD dispeljom je určený do náročného prostredia a zvládne aj nešetrné zaobchádzanie. Vďaka prídavnému modulu s 3600 mAh batériou sa nemusíte obávať o výdrž ani pri celodennom používaní navigácie. Kúpite ho aj v Telekome.

Land Rover Explore je odolný android s modulárnou konštrukciou. K zadnej stene môžete jednoduchým pricvaknutím propojiť vymeniteľné moduly podobne, ako to ponúkajú Motoroly radu Moto Z.

Súčasťou balenia je Adventure Pack. Zahŕňa doplnkovú anténu, ktorá zlepšuje spoľahlivosť a presnosť GPS, pridáva 3 600 mAh batériu a prémiové topografické mapovanie využívajúce rozšírenú realitu Skyline od spoločnosti ViewRanger. Telefón sám o sebe má 188 gramov a spolu s prídavným modulom výrazne narastie nielen hmotnosť, ale aj hrúbka zariadenia. Do bežného vrecka sa nezmestí.

Land Rover Explore

Gumenný obal, ktorý chráni telefón aj s modulom, má na zadnej strane odnímateľnú karabínu. Ťažký smartfón tak môžete pripnúť na batoh a mať ho stále po ruke. Od outdoorového telefónu, ktorý je vhodný na dlhé túry v náročnom teréne, by sme očakávali výbornú čitateľnosť aj v exteriéri, no na priamom slnku a pri maximálnom jase je vidno veľa odleskov a zobrazený text sa ťažšie číta. V tieni nie je problém. V zime sa dá telefón ovládať aj v rukaviciach, nemali by mu vadiť ani mokré prsty.

Land Rover Explore

Konštrukcia je dolná vode, prachu i nárazom. Je testovaná na pád z výšky 1,8 metra s továrenskou ochranou displeja, telefón prežije pod vodou, a to dokonca aj slanou. Zvládne extrémne teploty, vlhkosť a nevadia mu vibrácie. Smartfón bol skonštruovaný v úzkej spolupráci so spoločnosťou Land Rover, najvýraznejšou inšpiráciou je predná mriežka.

Land Rover Explore

Päťpalcový Full HD displej chráni odolné sklo Gorilla Glass piatej generácie. Medzi kľúčové špecifikácie patrí čipset Helio X27, 4 GB RAM a 64 GB úložisko. Hybridný slot umožní vložiť dve nanoSIM karty alebo jednu SIM a jednu microSD kartu. Zadný 16-megapixelový fotoaparát zvládne nahrávať 4K videá, predná 8 Mpix kamera prekvapivo iba VGA. K dispozícii sme ale mali iba model s nefinálnym softvérom. Kompletné informácie o výbave sa dočítate v našom základnom infe.

Land Rover Explore

Land Rover Explore s balíčkom Adventure Pack, ktorý obsahuje karabínu, puzdro a dodatočnú batériu s citlivejšou GPS anténou, je dostupný vo vybraných slovenských obchodoch za 649 eur.

Exkluzívne ho do svojej ponuky dotovaných zariadení zaradil Telekom. K paušálom ÁNO, ho kúpite za nasledovné ceny:

- 11 € mesačne pre ÁNO M (+ úvodný poplatok 349, pri kúpe cez web 329 €)
- 10 € mesačne pre ÁNO L (+ úvodný poplatok 299, pri kúpe cez web 279 €)
- 8 € mesačne pre ÁNO XL (+ úvodný poplatok 249, pri kúpe cez web 229 €)
- 4 € mesačne pre ÁNO XXL (+ úvodný poplatok 199, pri kúpe cez web 179 €)

Plná cena je u operátora stanovená na 649 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188