Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG Q7 prichádza na Slovensko

· · Diskusia
Cenovo dostupný dual SIM android s natiahnutým 5,5-palcovým Full HD+ displejom a konštrukciou odolnou voči vode, prachu a nárazom, sa čoskoro začne predávať aj v slovenských obchodoch.

Tak ako vlani, aj tento rok dostala vlajková loď radu G svoju slabšie vybavenú verziu určenú používateľom, ktorí chcú cenovo dostupný telefón s prvkami top modelu. Tentoraz však nechýba čítačka odtlačkov, ktorej absenciu sme u predchodcu kritizovali v recenzii LG Q6 - displej dôležitejší než odtlačky.

LG Q7 má kovovú, vode a prachu odolnú konštrukcia s certifikáciou IP68, nechýba ani vojenský štandard MIL-STD 810G. Smatfón by tak mal odolať nárazom, pádom na betónový povrch a výkyvom teplôt. Minuloročný model vydržal v teste odolnosti naozaj veľa. Presvedčiť sa o tom môžete v článku http://www.fony.sk/clanky/13206-lg-q6-streamovalo-video-na-facebook-aj-ked-ho-presiel-tank.

LG Q7

Displej s 5,5-palcovou uhlopriečkou a pomerom strán 18:9 dostal Full HD+ rozlíšenie 1080 x 2160 bodov. Operačný systém Android beží v novej verzii 8.1 Oreo, snímač odtlačkov je umiestnený na zadnej strane pod objektívom 13-megapixelového fotoaparátu s prvkami umelej inteligencie.

Predný 8 Mpix fotoaparát s 84-stupňovým objektívom dokáže zachytiť väčší záber pozadia alebo viac vašich priateľov naraz. Novinkou pri LG Q7 je režim Portrait, ktorý umožňuje robiť selfie s rozmazaným pozadím.

LG Q7 bude k dispozícii v dvoch farebných prevedeniach - čiernej Aurora Black a štýlovom odtieni Lavender Violet. Dual SIM verzia ponúkne tri sloty: dva pre nanoSIM a jeden pre pamäťovú microSD kartu. Odporúčaná cena je stanovená na 349 eur.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188