Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

OnePlus 6 na produktových fotografiách

· · Diskusia
Vďaka chybe nemeckého Amazonu vieme o pripravovanom prémiovom smartfóne takmer všetko. Ako vyzerá, hardvérovú výbavu, aj kedy sa začne predávať.

O novej vlajkovej lodi pre tento rok sme vám priniesli už niekoľko informácií, ktoré prezradila samotná firma. Posledné detaily sme sa dozvedeli vďaka zverejneniu podrobností o produkte na webe nemeckej verzie internetového obchodu Amazon. Po niekoľkých hodinách stránku stiahli.

OnePlus 6 bol zobrazený vo farbách Black Mirror a Midnight Black, v ktorých sa pravdepodobne bude v Európe predávať. Má ponúknuť 6,28-palcový Optic AMOLED displej s pomerom strán 19:9 natiahnutý na maximum a rozlíšením 1080 x 2280 bodov.

OnePlus 6

Medzi kľúčové parametre patrí Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB alebo až 8 GB operačná pamäť RAM, vnútorné úložisko by malo byť dostupné v troch veľkostiach: 64 GB, 128 GB a 256 GB. Zadný duálny fotoaparát má tvoriť 16 Mpix a 20 Mpix snímač s optickou stabilizáciou obrazu. Predná i zadná strana bude sklenená, ochranu pred poškriabaním má zabezpečiť sklo Gorilla Glass 5.

OnePlus 6

Batéria s 3300 mAh kapacitou bude podporovať rýchle nabíjanie a chýbať by nemal ani snímač tepu srdca, o ktorom sme písali nedávno. Čítačka odtlačkov bude opäť ako pri predchodcovi vzadu.

Predstavenie OnePlus 6 je naplánované na 17. mája, predaj má odštartovať o pár dní neskôr, a to 22. mája. Cena 64 GB verzie je stanovená na 519 eur, 128 GB variant mal na stránke Amazonu cenovku 569 eur.

Zdroj: winfuture.de

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188