Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: TOP5 najpredávanejších smartfónov v apríli

· · Diskusia
Ako sa dalo čakať, lite verzia tohtoročného top modelu Huawei medzi zákazníkmi zabodovala. Čínsky výrobca vie, čím zaujať, a tak mu patria prvé tri miesta v aprílovom rebríčku.

Lite verzie Huawei sú obľúbené u všetkých našich mobilných operátorov a pravidelne sa umiestňujú na prvých priečkach v predajoch telefónov. Orange len začiatkom apríla nasadil do ponuky horúcu novinku P20 Lite a už sa stala druhým najpredávanejším smartfónom.

Prvé miesto so drží lacný Huawei P9 Lite mini, ktorý láka najmä na elegantný dizajn a nízku cenu. Tretím zástupcom čínskej značky nie je lite verzia, ale takisto zástupca radu P. Huawei P smart má veľmi slušnú výbavu, moderný Full HD+ displej s pomerom strán 18:9, duálny fotoaparát, to všetko za dostupnú cenovku.

Rebríček päťky najžiadanejších smartfónov uzatvára dvojica minuloročných Samsungov série J. Galaxy J5 (2017) je stálicou v rebríčku našich operátorov, v Orangei sa väčšinou držal v druhej polovici prvej desiatky. Tentoraz sa mu podarilo prebojovať vyššie. Galaxy J3 (2017) nahradil obľúbený bestseller J3 (2016), ktorý sa už v ponuke Orangeu nenachádza.

Nasledujúci zoznam je doplnený o cenu telefónu, ktorá platí pre paušálny mesačný poplatok 25 €.

TOP5 najpredávanejších smartfónov v apríli 2018:

1. Huawei P9 Lite mini (1 €)
2. Huawei P20 Lite (235 €)
3. Huawei P smart (125 €)
4. Samsung Galaxy J5 (2017) (50 €)
5. Samsung Galaxy J3 (2017) (24 €)

“Orange

ikonaOrange: TOP5 najpredávanejších smartfónov v marci

Marcový rebríček päťky najpredávanejších smartfónov sa od februárového v ničom nelíši. Zákazníci uprednostňovali značku Huawei, Samsungu sa ušli až neskoršie priečky. Dobre sa darí aj osmičkovému iPhonu.

Náš malý rebríček TOP5 smartfónov Orangeu zostavujeme z desiatky najpredávanejších telefónov za uplynulý mesiac. Ako vyzerala zvyšná pätica modelov? V tej aprílovej sa nachádza Huawei P10 Lite, Nokia 3310, Samsung Galaxy A5 2017, Apple iPhone 8 64GB a Nokia 230.

Zdroj: operátor

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188