Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Huawei P20 Lite

· · Diskusia
Lacnejšia a skromnejšie vybavená verzia tohtoročného top modelu zaujme nielen elegantným dizajnom, natiahnutým 5,84'' Full HD+ displejom, ale aj šikovným používateľským prostredím.

Tak ako drahší súrodenci aj Huawei P20 Lite má moderný displej natiahnutý do rohov na maximum, takže nechýba dnes už rozšírený výrez v jeho hornej časti. Komu tento typ zobrazenia nevyhovuje, v nastaveniach nájde možnosť vrchnú časť rohov "skryť" vytmavením okolitej časti.

V peknom tele sa ukrývajú slušné parametre. Nájdeme tu kombináciu 4 GB kapacity RAM a 64 GB úložiska, čo na bežné používanie stačí. Telefón môžete odomykať čítačkou odtlačkov, ktorú výrobca umiestnil na zadnú stranu, aj rozpoznávaním tváre. Je to rýchle a šikovné.

Huawei P20 Lite

Lákadlom novinky je duálny fotoaparát. Hlavný 16-megapixelový snímač dopĺňa sekundárny s rozlíšením dva megapixely, ktorý poslúži na rozmazanie pozadia, tzv. bokeh efekt. Rovnaké 16 Mpix rozlíšenie dostala aj predná kamera, a obidva fotoaparáty zvládajú nahrávať Full HD videá. Kvalitu snímok a videí si môžete pozrieť v článku Takto fotí Huawei P20 Lite.

V podrobnej recenzii sme veľa chválili, nechýbala ani kritika. Venovali sme ju občasným pomalším reakciám, chýbajúcej vodeodolnosti a slabšiemu maximálnemu jasu displeja. Kompletné špecifikácie sa dozvieze zo základného infa.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188