Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Facebook Messenger dostane nový dizajn a tmavý režim

· · Diskusia
Nová verzia má byť jednoduchšia a pre používateľa komfortnejšia. Facebook na nej pracuje od začiatku tohto roka a jej vydanie plánuje už v najbližšom čase.

Facebook posledných pár rokov pracoval na množstve nových funkcií, ktoré pridával postupne aj do chatovacej aplikácie Messenger. Postupne sa tak aplikácia stala zložitejšou a jej používanie bolo menej prehľadné. Najväčšia sociálna sieť si to uvedomuje, preto od začiatku roka pracuje na redizajne. Má prispieť k jednoduchosti a rýchlejšiemu posielanú správ.

Facebook Messenger
zdroj: obr: https://theverge.com/

Zmeny boli oznámené na konferencii F8 Facebook Developer. Podľa Marka Zuckerberga je cieľom priniesť používateľom rýchly a jednoduchý zážitok pri posielaní správ. Aktuálne aplikácia ponúka na dolnej lište päť kariet a na hornej tri.

Facebook Messenger
zdroj: obr: https://androidheadlines.com/

Spodná časť bude po novom zjednodušená len na tri centrálne karty, zamerané na komunikáciu, teda chat, kontakty a niečo, čo vyzerá ako kompas. Mohlo by ísť o tlačidlo nájsť priateľov podľa polohy. Na hornej lište budú tri ikony zamerané na fotoaparát a videohovory.

Nový Messenger dostane aj tmavý režim, ktorý ocenia používatelia OLED displejov. Zatiaľ nekonkretizovaným vylepšením by mali prejsť aj chatové bubliny. Kedy vyjde vynovená aplikácia zatiaľ nevieme. Facebook však tvrdí, že k nasadeniu má prísť veľmi skoro.

zdroj: theverge.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188