Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: Navzájom zadarmo už aj s mesačnou faktúrou 10 eur

· · Diskusia
Zakladateľom skupiny môže byť aj zákazník, ktorý využíva mobilné služby Orangeu s mesačnou faktúrou menšou než dvadsať eur. Za poplatok.

Skupinu Navzájom zadarmo, v rámci ktorej si členovia medzi sebou telefonujú a posielajú správy bezplatne a bez obmedzení, mohol donedávna založiť každý majiteľ hlasového paušálu s mesačným poplatkom aspoň 20 €. V rámci balíkov Love sa vo februári výška poplatku znížila na 8 €.

Čitateľ Robert nás upozornil, že v cenníku operátora pribudol 11. apríla dodatok, ktorý upravuje pravidlá založenia skupiny. Po novom sa finančný limit znížil a zakladateľom sa môže stať zákazník s mesačnou faktúrou za mobilné služby vo výške aspoň 10 €. Bude ho to ale stáť poplatok 2,50 € alebo 1 €. Jeho výška závisí od toho, koľko rokov je zákazníkom Orangeu.

“Orange”

Pokiaľ je zákazníkom menej než desať rokov, platí mesačne 2,5 €, zákazníci verní operátorovi viac než desať rokov platia jedno euro.

Až do 5. 6. 2018 prebieha akcia, v ktorej členovia skupiny Navzájom zadarmo môžu získať spolu až 10 GB dát, pričom zriaďovateľ bude zaradený do žrebovania o Apple iPhone X. Ako na to, sa dočítate v našom článku Navzájom zadarmo s 2 GB dát pre každého člena.

Skupinu si môžu zákazníci rozšíriť zo základného počtu päť na osem členov za mesačný poplatok 3 eurá za každého člena navyše. Zákazník môže byť členom aj dvoch skupín súčasne, no musí za to zaplatiť takisto za 3 eurá mesačne.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Zdroj: orange.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188