Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Salón Piva: sprievodca pivným festivalom do vrecka

· · Diskusia
Pokiaľ patríte k milovníkom zlatistého moku a chystáte sa navštíviť bratislavský Salón Piva, v mobilnej aplikácii pre Android a iOS nájdete množstvo zaujímavých informácií o všetkých druhoch, ktoré tam môžete ochutnať.

O týždeň sa bude v bratislavskej Starej tržnici od 18. - 20. 4. konať Salón Piva. Na festivale sa predstavia desiatky pivovarov a ich pív. Degustovať ich môžete zo skleneného pohára, ktorý je súčasťou 5-eurovej vstupenky.

Salón Piva - aplikácia

Každý pivovar bude mať vo svojom stánku minimálne jednu premiéru svojho nového piva, takže budete mať možnosť ochutnať horúce pivné novinky.

Salón Piva- aplikácia

V mobilnej aplikácii nájdete podrobnosti o každom pive a jeho chuť budete môcť oceniť hviezdičkami. Nechýba informácia o čísle stánku pivovaru.

Salón Piva- aplikácia

Na prehľadnej mape vidno rozmiestnenie očíslovaných stánkov, takže sa viete ľahko zorientovať. Ešte pred vypuknutím festivalu si môžete v aplikácii označiť vybrané druhy piva, ktoré chcete ochutnať. Nájdete ich vo vtipne pomenovanej časti Zoznam úloh.

Aplikáciu Salón Piva si zadarmo stiahnete z obchodov Google Play a App Store.

iOS verzia vyzerá takto:

Salón Piva - aplikácia

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188