Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG G7 ThinQ sa predstaví začiatkom mája

· · Diskusia
Výrobca na sociálnej sieti prezradil, kedy sa dočkáme očakávaného nástupcu minuoročnej vlajkovej lode aj poznáme už aj presný názov. Rad G pokračuje, top model ale dostane prívlastok ThinQ.

Na barcelonskej výstave MWC 2018 sme sa novej vlajkovej lode LG nedočkali, nástupca LG G6 mal byť predstavený až v druhom štvrťroku. Dnes už je jasné, že nový top model bude mať svoju premiéru 2. mája v New Yorku a o deň neskôr sa predstaví na domácom kórejskom trhu v Soule.

LG G7 ThinQ

V názve pribudne slovo ThinQ, s ktorým sme sa prvýkrát stretli pri prémiovom modeli LG V30S ThinQ. Prívlastok je odvodený od anglického "Think", teda "Myslieť". Takto označené smartfóny majú disponovať sadou technológií pre umelú inteligenciu.

LG G7 ThinQ
zdroj: androidheadlines.com

LG G7 ThinQ tak dostane funkciu Vision AI pre rozpoznávanie objektov v kompozícii záberu, pričom automaticky nastaví jeden z predvolených režimov, QLens bude skenovať QR kódy a uľahčí ich vyhľadanie na internete, napríklad pri nakupovaní v e-shopoch. Nebude chýbať Voice AI, ktoré bude spúšťať aplikácie a upravovať nastavenia systému Android na základe hlasových pokynov.

Na uniknutých renderoch môžeme vidieť, ako by mala novinka vyzerať. Chýbať nebude výrez na displeji, čítačka odtlačkov vzadu a samozrejmosťou je dnes už aj duálny fotoaparát. Hovorí sa o 6-palcovom QHD+ displeji s pomerom strán 19:9, čipsete Snapdragon 845 a 6 GB operačnej pamäti RAM. Na oficiálne informácie si počkáme do začiatku mája.

Zdroj: social.lge.co.kr

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188