Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Polaroid Insta-Share Printer: fototlačiareň pre rad Moto Z

· · Diskusia
K smartfónom série Motorola Moto Z si môžete kúpiť nový modul, ktorý premení telefón na Polaroid s hardvérovou spúšťou v bočnej stene.

Šikovnú tlačiareň Polaroid Insta-Share Printer jednoducho a rýchlo pricvaknete na zadnú stranu ktoréhokoľvek modelu radu Moto Z tak, ako ostatné Moto moduly. Vďaka špeciálnemu papieru Zink nebudete potrebovať žiadny atrament.

Polaroid Insta-Share Printer

Základné parametre:
Rozmery 154 x 74 x 20,4 mm, hmotnosť 188 gramov, hardvérová spúšť fotoaparátu, 500 mAh batéria, USB-C konektor na nabíjanie, životnosť batérie 20 výtlačkov, zásobník na 10 papierov, kompatibilné so smartfónmi radu Moto Z, papier Polaroid 2 x 3 Premium ZINK.

Polaroid Insta-Share Printer

Pred vytlačením si môžete fotografiu upraviť pridaním filtrov a nálepiek. Papier veľkosti 2 x 3 cm má priľnavú zadnú stranu, takže sa snímky dajú prilepiť napríklad na stenu či nábytok. Vytlačiť si môžete aj fotografie uložené na Facebooku, Instagrame alebo v cloudovej službe Google Fotky.

Do vnútra mini tlačiarne sa zmestí 10 papierov a integrovaná batéria s kapacitou 500 mAh by mala vystačiť na vytlačenie 20 fotografií. Tlačiareň je kompatibilná s foto papierom Polaroid 2 x 3 Premium ZINK. Súčasťou balenie foto tlačiarne je 10 listov papiera.

V slovenských obchodoch sa Moto modul Polaroid Insta-Share Printer predáva za odporúčanú cenu 149 eur.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188