Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Dohliadač.sk - akciové letáky obchodov a zľavnený tovar v mobile

· · Diskusia
PR · Portál zoskupuje elektronické verzie akciových letákov najobľúbennejších hypermarketov, supermarketov a drogérií. Zľavnený tovar môžete vyhľadávať aj cez mobilnú aplikáciu pre Android a iOS.

Prekážajú vám poštové schránky plné akciových letákov? Portál Dohliadač.sk ich prináša v elektronickej podobe. Takýto zoznam zliav a výhodných ponúk od najväčších obchodných reťazcov nezaťažuje životné prostredie, je vždy aktuálny a umožňuje plnohodnotné fulltextové vyhľadávanie. Ľahko tak nájdete obchod, v ktorom je daný tovar najlacnejší.

Portál sa špecializuje na ponuky potravín a drogérie, ktoré sú prehľadne rozdelené do príslušných kategórií. Umožňuje však aj listovanie v kompletných akciových letákoch obchodov platných pre daný týždeň.

Momentálne ide o reťazce Tesco, Carrefour, Hypernova, Billa, COOP Jednota, CBA, Milk Agro, Lidl, Kaufland, Moja Samoška, 1. Day, Terno, DM drogerie, TETA drogerie, 101 drogerie, Fresh, Tempo a SAMA.

Dohliadač.sk

Dohliadač.sk môžete využívať aj v mobile, prostredníctvom aplikácií pre Android a iOS.

Na obrazovke smartfónu uvidíte všetky aktuálne akcie v hypermarketoch, supermarketoch či drogériách. K funkciám mobilného Dohliadača tiež patrí:
- prezeranie kompletných akciových letákov
- vyhľadávanie akcií na užívateľom zvolené produkty
- sledovanie zliav na všetky obľúbené produkty na jednom mieste
- vytváranie nákupných zoznamov
- mapa obchodov s vyznačením počtu akcií a vzdialenosti predajne.

Dohliadač.sk

Verzia pre iOS sa v týchto dňoch dočkala výrazných zmien. Je tak prispôsobená pre najnovšie verzie operačného systému od Apple aj vykrojený displej najnovšieho iPhonu X.

Aplikácie sú v obchodoch Google Play a App Store dostupné zadarmo.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188