Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Poznáme slovenské ceny a dostupnosť noviniek radu Xperia XZ2

· · Diskusia
Najnovšie top modely série XZ2 sa už čoskoro objavia v slovenských obchodoch. Obidve novinky už nájdeme v oficiálnom internetovom obchode, kde sú dostupné na predobjednávku. Prídu v dual SIM verzii a troch farbách.

Sony už tradične predstavilo svoje nové modely na technologickej výstave MWC v Barcelone. Podľa očakávania priniesli nový dizajn, natiahnutý Full HD+ displej s pomerom strán 18:9, čítačku odtlačkov na zadnej strane a vylepšený fotoaparát. Novinky už dokážu nahrávať super spomalené videá s 960 fps vo Full HD rozlíšení.

Sony Xperia XZ2

Odolnosť voči vode ostala zachovaná a z pravej bočnej steny nezmizla ani hardvérová spúšť fotoaparátu. Sony Xperiu XZ2 a XZ2 Compact spája výkonný procesor Snapdragon 845, 4 GB operaečná pamäť RAM, 64 GB úložisko, Android 8.0, stereo reproduktory a podpora Hi-Fi DAC. Rovnaké majú aj fotoaparáty. Zadný ponúka 19 Mpix snímač, clonu f/2.0, PDAF zaostrovanie kombinované s laserovým a nahrávanie 4K videí. Predná 5 Mpix kamera dostala svetelnosť f/2.2.

Sony Xperia XZ2 Compact (prvý kontakt)

Obidva modely majú hybridný slot, takže dokážu pracovať s dvomi nanoSIM kartami naraz, alebo jeden slot pre SIM využijete na rozšírenie vnútornej pamäte microSD kartou. Xperia XZ2 s 5,7'' displejom dostala 3180 batériu s možnosťou bezdrôtového nabíjania, menšiu 5'' Xperiu XZ2 Compact s 2870 mAh batériou nabijete len cez USB-C konektor.

Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe Sony Xperia XZ2 a Xperia XZ2 Compact.

V oficiálnom e-shope sonymobileshop.sk je Xperia XZ2 dostupná na predobjednávku s cenou 769 eur, za XZ2 Compact zaplatíte 655 eur. Naskladnenie Xperie XZ2 sa očakáva 6. 4. 2018. Pri kompaktnej verzii nie je zatiaľ uvedený dátum. Na výber budú tri farby: čierna, strieborná a zelená.

Zdroj: sonymobileshop.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188