Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Nubia N3: 6'' Full HD+ displej a 5000 mAh batéria

· · Diskusia
Na trh sa dostáva ďalší android, ktorý láka vysokou kapacitou batérie. Okrem dlhej výdrže ponúkne šesťpalcový natiahnutý displej a 16 Mpix prednú kameru s automatickým zaostrovaním.

Nubia N3 sa natiahnutým 5,99'' displejom s Full HD+ rozlíšením (1080 x 2160 b.) radí k množstvu noviniek uvedených za posledný rok. Trend obrazoviek s pomerom strán 18:9 je viditeľný u väčšiny výrobcov, a nevyhýba sa ani smartfónom strednej a nižšej triedy. Okrem moderného displeja s minimálnym rámom je hlavnou prednosťou novinky 5000 mAh batéria.

Nubia N3

Medzi kľúčové špecifikácie patrí čipset Snapdragon 625, 4 GB oepračná pamäť RAM, 64 GB úložisko a duálny fotoaparát. Jeho presné rozlíšenie nepoznáme. Predná 16 Mpix kamera ponúka automatické zaostrovanie, čo stále nie je samozrejmosťou ani u prémiových modelov. Na zadnej strane nechýba snímač odtlačkov.

Predaj Nubie N3 v čiernej, zlatej a červenej farbe má na domácom čínskom trhu odštartovať 24. marca. Globálnu dostupnosť ani prípadnú európsku cenu zatiaľ nepoznáme. V prepočte na eurá by malo ísť o sumu okolo 300 eur. Niektoré modely tejto značky sa predávajú aj na Slovensku.

Zdroj: gizmochina.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188