Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Sony Xperia XZ1 Compact

· · Diskusia
Barcelonská výstava priniesla dve novinky radu Xperia XZ2 vrátane päťpalcovej kompaktnej verzie. Jej predchodca má len pol roka, menší 4,6'' displej s nižším rozlíšením a hranatý dizajn. Všetko dôležité o výkonnom androide sa dozviete z našej videorecenzie.

Sony Xperia XZ1 Compact prišla na náš trh v septembri minulého roka. Malý android s 4,6-palcovým HD displejom a výkonným hardvérom len ťažko hľadá konkurenciu. V recenzii sme pochválili aj bohatú konektivitu a stereo reproduktory s kvalitným zvukom.

Sony Xperia XZ1 Compact

Na hrubé rámy okolo displeja nemáme v redakcii jednotný názor. Niekomu prekážajú, inému nevadia. Väčším problémom sú ostré hrany, ktoré režú do dlane. Konštrukcia je odolná voči ošplechnutiu vodou. XZ1 Compact bola jedným z prvých androidov, ktoré prišli s verziou 8.0 Oreo.

Zadný 19-megapixelový fotoaparát dokáže nahrávať nielen videá vo vysokom 4K rozlíšení, ale aj super spomalené zábery rýchlosťou 960 snímok za sekundu. Predná 8 Mpix širokouhlá kamera poteší fanúšikov autorportrétov.

O kvalite obidvoch fotoaparátov sa môžete presvedčiť v článku Takto fotí Sony Xperia XZ1 Compact, všetko podstatné o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188