Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka: nové portfólio Sloboda s množstvom dát

· · Diskusia
Od pondelka 5. 3. pribudnú v ponuke 4ky nové paušály, ktoré nahradia predchádzajúce programy TO. Vhodné sú aj pre zákazníkov s vysokou dátovou spotrebou.

Súčasťou trojice paušálov Sloboda budú predplatené minúty, SMS-ky a 1 GB dát v 4G sieti 4ky alebo národnom roamingu Orangeu (3G) použiteľný na celom území Slovenska. Záujemca o väčší balík dát získa po doplatení troch eur 10 GB, 15 GB alebo nekonečné množstvo dát vo vlastnej sieti.

Výška dátového balíčka sa odvíja od zvoleného programu Sloboda. Pre najvyšší paušál platí FUP 300 GB tak ako pri nekonečných balíkoch TO.∞. Pri volaniach a správach je FUP 3500 minút alebo SMS.

4ka Sloboda

Sloboda 100:
- 100 minút / SMS
- 1 GB dát vo vlastnej sieti a národnom roamingu
- 10 GB dát za doplatok 3 eurá v sieti 4ky
- cena 5 eur mesačne

Sloboda 300:
- 300 minút / SMS
- 1 GB dát vo vlastnej sieti a národnom roamingu
- 15 GB dát za doplatok 3 eurá v sieti 4ky
- cena 9 eur mesačne

Sloboda ∞:
- nekonečné volania a SMS
- 1 GB dát vo vlastnej sieti a národnom roamingu
- nekonečné dáta za doplatok 3 eurá v sieti 4ky s FUP 300 GB
- cena 17 eur mesačne

Sloboda dáta:
- dátový balík s FUP 300 GB
- 1 GB dát v národnom roamingu
- cena 12 eur mesačne

Zákazníci si budú môcť aktivovať aj 30-dňový balíček GIGA s objemom 1 GB dát v SR a národnom roamingu za 2 eurá. Paušály Sloboda+ sú drahšie o 3 eurá, pretože v sebe už zahŕňajú balík dát, ktorý sa dá k paušálu Sloboda dokúpiť. Je teda na zákazníkovi, či si objem dát bude dokupovať podľa potreby alebo ho chce mať v už zahrnutý v programe s automatickou obnovou.

Nové paušály sú s automatickou obnovou, teda zákazníkovi sa obnovia z jeho kreditu na SIM karte vždy po uplynutí jedného mesiaca od jeho aktivácie alebo poslednej automatickej obnovy. Dátový balík GIGA si je možné aktivovať samostatne, ale aj v kombinácií s novými paušálmi Sloboda a obnoví sa ihneď po vyčerpaní dát.

Pôvodné programy T0. ostávajú v platnosti, operátor sa ale v v ponuke sústredí na nové paušály Sloboda.

Nové paušály si zákazníci môžu aktivovať cez zákaznícku Moju zónu na 4ka.sk, zaslaním aktivačného príkazu SMS na číslo 950, na každej pobočke Slovenskej pošty, v SWAN centrách a v špecializovaných sieťach Digitall a mobilonline.sk.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188