Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Finálna podoba Samsungu Galaxy S9 a S9+ odhalená

· · Diskusia
Ešte pred oficiálnym odhalením zverejnil známy leaker Evan Blass produktové fotografie noviniek, ktoré detailne odhaľujú ich dizajn. Potvrdili zmenu umiestnenia čítačky odtlačkov aj duálny fotoaparát pri Galaxy S9+.

Samsung predstaví svoje top modely Galaxy S9 / S9+ už 25. februára. V oficiálnej pozvánke láka hlavne na fotoaparát, pri ktorom sa hovorí o meniteľnej clone s hodnotami f/1.5 a f/2.4, nastaviteľnej podľa svetelných podmienok. Ešte pred oficiálnym predstavením tu však máme širší únik údajných oficiálnych fotografií, ktoré zachytávajú finálnu podobu noviniek.

Samsung Galaxy S9

Už koncom minulého roka sme sa vďaka ochranným krytom dozvedeli, ako budú asi novinky vyzerať. Aktuálne snímky zverejnené na Twitter účte Evana Blassa očakávaný dizajn potvrdili. Na prvý pohľad sa od svojich predchodcov takmer nelíšia, najvýraznejšou zmenou je presun čítačky odtlačkov pod kameru a použitie duálneho fotoaparátu vo verzii Galaxy S9+.

Samsung Galaxy S9+

Vo výbave nemá chýbať nový procesor Exynos 9810 určený pre globálny trh, v USA by sa mala predávať verzia so Snapdragonom 845. Menší model má disponovať 4 GB operačnou pamäťou RAM, väčší Galaxy S9+ má ponúknuť 6 GB kapacitu RAM. Dvojicu by malo spájať 64 GB úložisko a dočkať by sme sa mohli aj stereo reproduktorov. Dámy zrejme poteší nový farebný variant vo fialovom odtieni.

Samsung Galaxy S9

Vylepšené fotoaparáty s 12 Mpix rozlíšením a meniteľnou clonou majú nahrávať spomalené Full HD video rýchlosťou 480 snímok za sekundu.

Spolu s novými top modelmi má Samsung predstaviť aj novú sociálnu sieť Uhsupp, ktorá umožní používateľom zdieľať svoju polohu v reálnom čase a posielať správy v štýle Facebook Messengera. Dohady a špekulácie už za štyri dni ukončí oficiálna tlačová konferencia, na ktorej nebude chýbať ani zástupca našej redakcie.

Zdroj: twitter.com/evleaks

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188