Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Novinka od Sony má priniesť displej 18:9 a Snapdragon 845

· · Diskusia
V teste AnTuTu sa objavilo zariadenie s kódovým označením Sony H8266 a pokiaľ sa informácie potvrdia, pôjde o prvý smartfón japonského výrobcu s natiahnutým displejom a pomerom strán 18:9.

Barcelonské MWC sa blíži a s ním pribúda množstvo neoficiálnych informácií o údajných novinkách, ktoré by mohli mať svoju premiéru práve na tradičnej výstave venovanej mobiným technológiám.

Sony patrí medzi výrobcov, ktorí tam pravidelne prezentujú svoje nové zariadenia. Jedným z nich môže byť smartfón s kódovým označením H8266.

Sony H8266
obr: antutu.com

Scrennshot z AnTuTu hovorí o veľmi slušne vybavenom telefóne. Mal by ponúknuť výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 845 s grafikou Adreno 630, 4 GB operačnú pamäť RAM, 64 GB úložisko a operačný systém Android v novej verzii 8.0 Oreo. Rozlíšenie 1080 x 2160 pixelov napovedá, že by malo ísť o natiahnutý displej s pomerom strán 18:9.

Tajomné Sony H8266 sa objavilo v inom teste už v decembri minulého roka, vtedy sa hovorilo o displeji 16:9, preto ani nové informácie nemusia byť správne. Stále ide iba o špekulácie.

Aké novinky si pre nás Sony pripravilo sa dozvieme 26. februára. Na tlačovej konferencii, ktorá začína po pol deviatej ráno nebudeme chýbať, a tak vám prinesieme čerstvé informácie priamo z MWC.

Zdroj: antutu.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188