Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Xiaomi Mi Mix 2s má dostať 5,99'' displej a čítačku odtlačkov za displejom

· · Diskusia
Podľa zverejnených obrázkov máme čakať displej natiahnutý na celú prednú stranu s malým výrezom pre prednú kameru. Medzi špecifikáciami sa spomína Snapdragon 845, 8 GB RAM či 256 GB úložisko.

Top model Xiaomi Mi Mix 2 dorazil na trh približne pred rokom. Priniesol vysoký výkon a mnohých uchvátil dizajnom, išlo o prvý smartfón s minimálnym rámom okolo displeja a netypickým pomerom strán 17:9.

Už dlhší čas sa hovorí o nástupcovi s označením Mi Mix 2s, o ktorom sa popísalo veľa špekulácií. Najnovšie rendery vraj odhaľujú jeho finálnu podobu.

Podľa neoficiálnych informácií sa máme dočkať 5,99'' displeja natiahnutého na takmer celú prednú stranu. V malom výreze na prednej strane sa má ukrývať kamera. Medzi kľúčovými špecifikáciami sa spomína nový čipset Snapdragon 845 s grafikou Adreno 630, 8 GB RAM a 256 GB úložisko v novom štandarde UFS, ktoré je oproti predchodcovi dvojnásobne rýchlejšie.

Xiaomi Mi Mix 2s

Očakávať máme aj 12 Mpix duálny fotoaparát so senzorom Sony IMX363, ktorý ponúkne optické priblíženie. Nemajú chýbať globálne pásma LTE a spomína sa aj snímač odtlačkov prstov umiestnený priamo za displejom. Minimálny rám okolo obrazovky sa zdá byť tenší než v prípade predchodcu.

Mi Mix 2s bol údajne spozorovaný aj v AnTuTu benchmarku, kde mal pod kódovým označením Polaris dosiahnuť skóre 270 461 bodov. S prehľadom by tak predbehol napríklad Huawei Mate 10 Pro so skóre 218 000. Ide však zatiaľ len o nepotvrdené informácie. Oficiálnych by sme sa mohli dočkať na MWC v Barcelone, ktoré sa uskutoční v dňoch 26. februára až 1. marca.

Zdroj: gsmarena.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188