Fony.sk

Ako vyhrať JBL Boombox? (Predstavenie ceny v ankete Mobil roka 2017)

· · Diskusia

V každoročnej ankete Mobil roka 2017 Powered by O2 hľadáme víťazov viacerých kategórií. Hlasovať môžete za najlepší smartfón, mobil s čo najlepším pomerom ceny a výkonu, najzaujímavejší gadget alebo Bluetooth reproduktor.

Do ankety sa môže zapojiť každý z vás, prostredníctvom hlasovania na webe www.mobilroka.sk. Čas sa však kráti, takúto možnosť máte už len do 11. februára 2018. Ak všetko stihnete, budete zároveň zaradení do súťaže o jednu z deviatich skvelých cien.Ako vyhrať JBL Boombox? (Predstavenie ceny v ankete Mobil roka 2017)

Vyhrať môžete aj obrovský Bluetooth reproduktor JBL Boombox. Svojím dizajnom a veľkou rukoväťou na prenášanie sa ponáša na klasické kazetové prehrávače, no spojenie s vaším smartfónom bude bezdrôtové. Dokonca môže byť aj bez napájacieho konektora, kedže doň výrobca zabudoval batériu s kapacitou až 20 000 mAh.

Výdrž Boomboxu tak bez problémov presiahne 24 hodín, kedže na maximálnu hlasitosť sa ho neodváži používať snáď nikto. Príjemným bonusom navyše je vodeodolnosť s certifikáciou IPx7 a dva USB porty pre nabíjanie inej elektroniky, napríklad smartfónov.

Bližší pohľad na túto cenu sme vám priniesli v recenzii JBL Boombox - diskotéka vždy poruke, kde kolega Richard podrobne zhodnotil aj zvuk.

Nezabudnite, že hlasovať v ankete Mobil roka 2017 môžete len do 11. februára 2018.

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188