Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: Samsung Galaxy J3 (2017) v akciovej ponuke

· · Diskusia
V ponuke dotovaných zariadení Orange pribudol nástupca bestselleru, ktorý už dlhé mesiace patrí k najpredávanejším smartfónom. Novšia generácia dostala kovovú konštrukciu, väčšiu kapacitu obidvoch pamätí a vylepšené fotoaparáty.

Samsung Galaxy J3 (2017) je najslabšie vybaveným modelom minuloročného radu Galaxy J, no menej náročnému zákazníkovi, ktorý hľadá cenovo dostupný android so slušným fotoaparátom, by mohol vyhovovať. Jeho predchodca Galaxy J3 (2016)dodnes patrí k najpopulárnejším smartfónom u všetkých našich mobilných operátorov.

Samsung Galaxy J3 2017

Smartfón ponúka 5-palcový HD displej, štvorjadrový procesor, 2 GB pamäť RAM, 16 GB úložisko a operačný systém Android 7.0 Nougat. Vylepšený zadný fotoaparát dostal 13-megapixelové rozlíšenie, prisvetľovaciu diódu, automatické zaostrovanie, veľmi slušné clonové číslo f/1.9 a nahrávanie Full HD videí. LED blesk nechýba ani prednej 5 Mpix kamere. Kompletné informácie o výbave sa dočítate v základnom infe.

Samsung Galaxy J3 (2017) kúpite v Orange v dvoch farbách: čiernej a zlatej. Cena k najvyšším paušálom štartuje na jednom eure, plná cena zariadenia je u operátora stanovená na 220 eur. Zatiaľ nie je reálne dostupný ani v e-shope ani na žiadnej z predajní.

Zdroj: orange.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188