Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

NOA N10: 6,2'' Full HD+ displej a tri 16 Mpix fotoaparáty

· · Diskusia
Novinka chorvátskej spoločnosti budem mať premiéru na MWC 2018 v Barcelone. Prinesie veľký natiahnutý displej s pomerom strán 18:9 a výrezom v hornej časti ako na iPhone X. Výrobca spomína aj funkciu Face ID.

Telefóny značky NOA sú známe aj našim čitateľom, niektoré modely z portfólia sme na našom webe predstavili v samostatných článkoch aj so živými fotografiami. Smartfóny spája dostupná cenovka a dual SIM funkcia. Pripravovaná novinka s keramickou konštrukciou sa výrezom v hornej časti displeja podobá na iPhone X. Displej s 6,2-palcovou uhlopriečkou, pomerom strán 18:9 a Full HD+ rozlíšením (1080 x 2160 b.) zaberá celú prednú časť.

NOA N10

NOA N10 bude poháňať osemjadrový procesor MediaTek MT6763 s taktom 2,3 GHz a 4 GB operačná pamäť RAM. Vnútorný 64 GB priestor sa bude dať rozšíriť microSD kartami do veľkosti 128 GB, prídete tým ale o dualSIM funkciu. Výrobca použil hybridný slot. Operačný systém Android pobeží v novej verzii 8.0 Oreo.

Hlavný duálny fotoaparát bude tvoriť dvojica 16-megapixelových snímačov Sony IMX499, rovnaké rozlíšenie dostane aj predná kamera ukrytá vo výreze. Podľa informácií výrobcu bude podporovať softvérovú funkciu rozpoznávanie tváre, ktorú pomenoval rovnako ako Apple - Face ID. O výdrž sa postará 3600 mAh batéria.

Cena smartfónu NOA N10 je plánovaná na 300 eur. Pokiaľ nám to čas dovolí, navštívime na MWC stánok firmy a telefón si pozrieme naživo.

Diskusia
1 príspevok
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188