Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Nokia 7 plus by mala dostať displej 18:9 a duálny fotoaparát Carl Zeiss

· · Diskusia
Podľa nových neoficiálnych informácií by malo ísť o šesťpalcový displej krytý ochranným sklom Gorilla Glass. Dočkať by sme sa mali duálneho fotoaparátu s dvojnásobným priblížením.

Najnovšie informáciie pochádzajú z čínskeho portálu Baidu. Údajne pripravovaná Nokia 7 Plus by mala ponúknuť 6-palcový Full HD+ displej s populárnym pomerom strán 18:9. Chrániť by ho malo krycie sklo Gorilla Glass. Zadná strana telefónu by mala byť hliníková s keramickou textúrou, takže menej šmykľavá než klasický hliník.

Nokia7plus

Nemá chýbať duálny fotoaparát s optikou Carl Zeiss. Mal by kombinovať 12 a 13 Mpix objektív s možnosťou dvojnásobného priblíženie. Fanúšikov manuálneho nastavenia by mohol potešiť režim Nokia Pro. Predný fotoaparát by mal ponúknuť 16 Mpix rozlíšenie.

V popise novinky sa spomína čítačka odtlačkov prstov, podpora pamäťových kariet a operačný systém Android Oreo. Očakáva sa, že by Nokia 7 plus mohla dostať Snapdragon 660, grafický procesor Adreno 512, 4 GB operačnú pamäť RAM, 64 GB úložisko a USB-C s rýchlym nabíjaním.

Objavili sa dokonca informácie o cene. Odhaduje sa, že bude Nokia 7 plus stáť 350 eur. Na oficiálne informácie od výrobcu si však ešte počkáme.

Zdroj: nokiamob.net

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188