Fony.sk

Lucky Mi Day prinesie šťastie fanúšikom značky Xiaomi

· · Diskusia

PR・Mi Store, prvý oficiálny značkový showroom Xiaomi na Slovensku, prináša svojim fanúšikom Lucky Mi Day. Počas tejto pravidelnej aktivity bude Mi Store uvádzať na trh technologické novinky, predstavovať nové produkty z ekosystému značky Xiaomi a ponúkať rôzne zákaznícke benefity.

Prvý Lucky Mi Day otvorí delegácia z materskej spoločnosti Xiaomi 18. 1. 2018 o 9.00 h v priestoroch Mi Store v bratislavskom Bory Mall.

Fanúšikovia značky Xiaomi sa môžu tešiť na špeciálne akcie a uvedenie noviniek zo sveta Xiaomi. Už dnes sú spustené predobjednávky vlajkovej lode Xiaomi Mi 6 64 GB. Smartfón si môžu zákazníci objednať online na mi-store.sk a osobne si ho vyzdvihnúť už počas Lucky Mi Day.Lucky Mi Day prinesie šťastie fanúšikom značky Xiaomi

Pre prvých 100 z nich je pripravená malá pozornosť Mi Pocket Speaker zadarmo. Druhým dôvodom, prečo sa zastaviť počas Lucky Mi Day v Mi STORE, bude 50 % zľava na prvých 100 zakúpených smartfónov Redmi Note 5A 16 GB.

Prvý slovenský Mi Store prináša inteligentné zariadenia, softvér na ich podporu a najrôznejšie služby tak, aby boli cenovo dostupné.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188