Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

K predobjednávke Samsungu Galaxy A8 získate VR okuliare zadarmo

· · Diskusia
K vodeodolnému 5,6-palcovému androidu s širokouhlým displejom 18:9 a duálnou prednou kamerou dostanete pri predobjednávke okuliare pre virtuálnu realitu ako darček.

Predobjednávku treba uskutočniť od 12. do 18. januára 2018 u vybraných predajcov. Objednávky budú distribuované od 19. januára.

Samsung Galaxy A8 (2018) má 5,6'' Full HD+ displej s pomerom strán 18:9, elegantnú konštrukciu s kovovým rámom, sklenenou zadnou a prednou stenou a vodedolnosť s certifikáciou IP68.

Samsung Galaxy A8 akcia

Lákadlom je predný duálny fotoaparát, ktorý tvorí 16 Mpix a 8 Mpix snímač so svetelnosťou f/1.9. Medzi fotoaparátmi sa dá prepínať a Môžete sa tak rozhodnúť, či chcete mať záber s ostrým pozadím alebo uprednostníte portrétový režim s bokeh efektom. Zadná 16 Mpix kamera ponúka clonu f/1.7.

Rad Galaxy A prvýkrát podporuje okuliare pre virtuálnu realitu Gear, pokiaľ stihnete objednávku telefónu do 18. januára, získate ich k telefónu zadarmo. Kompletné informácie o hardvérovej výbave sa dočítate v základnom infe.

Odporúčaná cena Samsungu Galaxy A8 je 499 € a na výber bude v troch farbách – čiernej, zlatej a šedej Orchid Gray.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188