Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Alcatel odhalil smartfóny pre rok 2018

· · Diskusia
Nové portfólio bude rozdelené do troch produktových radov s rôznou cenovou úrovňou. Všetky série prinesú displeje s pomerom strán 18:9.

Alcatel na výstave CES 2018 predstavil svoje plány pre tento rok. Do niekoľkých mesiacov uvedie smartfóny s novým dizajnom a zároveň bude jedným z prvých výrobcov, ktorý bude ponúkať telefóny s full view displejom a pomerom strán 18:9 v každej sérii. Vrátane cenovo najdostupnejších modelov.

Produktové porfólio značky Alcatel pre rok 2018 bude rozdelené do troch radov, pričom každý má inú cenovú úroveň.

Alcatel 2018

Alcatel 5 ponúkne to najlepšie a bude alternatívou dražším smartfónom konkurenčných značiek. Novinkám nebude chýbať odomknutie telefónu tvárou ani displej s minimálnym rámom.

Alcatel 3 bude chcieť osloviť dizajnom, duálnym fotoaparátom a dostupnou cenovkou. Séria bude obsahovať niekoľko zariadení s veľkým displejom a vysokým rozlíšením.

Alcatel 1 zahŕňa smartfóny so štýlovým dizajnom pre nenáročných používateľov za nízke ceny. Ani tu nebude chýbať full view displej či odomykanie tvárou.

Alcatel 2018
Alcatel 5, zdroj Evan Blass

Celé produktové portfólio bude mať svoju premiéru na februárovom veľtrhu MWC v Barcelone. Nebudú na ňom chýbať zástupcovia našej redakcie, a tak vám prinesieme živé fotografie a prvé dojmy z noviniek.

Podobu vlajkovej lode Alcatel 5 nedávno priniesol na svojom Twitter účte aj Evan Blass. Snímka produktov Alcatel, ktorú výrobca zverejnil potvrdila, že Evan opäť priniesol správnu informáciu.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188