Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung S-Ray: reproduktor, ktorého zvuk budete počuť iba vy

· · Diskusia
Prenosný smerový reproduktor šíri zvuk len smerom na používateľa. K dispozícii bude v niekoľkých verziách - na krk, do ruky alebo ako kryt smartfónu.

Na tohtoročnom CES ukáže Samsung inovatívne projekty, ktoré vzišli z programu C-Lab (Creative Lab). Jedným z nich bude aj smerový reproduktor S-Ray. Zvuk zo zariadenia bude smerovaný len na jeho používateľa, a tak nebude pri počúvaní hudby potrebovať slúchadlá.

Samsung S-Ray

Odpadne problém s bolesťou uší pri dlhodobom používaní slúchadiel a zvýši sa tým aj bezpečnosť počas chôdze či behu. Bez väčších problémov môžete vnímať okolité zvuky a neprepočujete napríklad trúbenie auta alebo vlaku.

Samsung S-Ray

Reprodukciou zvuku nebudete obťažovať ani svoje okolie, ako v prípade počúvania hudby z bežného Bluetooth reproduktora.

Na veľtrhu CES 2018 bude S-Ray predstavený v niekoľkých verziách, napríkla ako Neckband (na krk), Handy (do ruky), Mini, ktorý si pripevníte kamkoľvek podľa potreby alebo kryt smartfónu. Ukážku ako to funguje, si môžete pozrieť vo videu.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188