Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

HTC prináša vlastnú aplikáciu s funkciou ambientného displeja

· · Diskusia
Zobrazuje informácie o čase, dátume, batérii a rôzne iné notifikácie. Nechýbajú ani viaceré štýly hodín a tri režimy. Aplikácia je dostupná zdarma v obchode Play.

Funkciu ambientného displeja do svojich telefónov integrujú viacerí výrobcovia. Svoju verziu má napríklad Samsung, LG či Motorola. Jej úlohou je zobrazenie času, dátumu a notifikácií na zhasnutej obrazovke. Využíva k tomu technológiu IPS alebo AMOLED, kde svieti každý pixel sám, vďaka čomu funkcia nemá veľký vplyv na výdrž batérie. Najnovšie svoju verziu prináša aj HTC. Nazýva ju HTC Smart displej a je dostupná zdarma v Google Play.

HTC Smart display

Zobrazuje informácie o čase, dátume a batérii. Nechýbajú ani rôzne ďalšie ikony notifikácií, niekoľko štýlov hodín a tri režimy. Prvým z nich je Always On, kde je zobrazenie neustále zapnuté. Potom je tu Motion launch, ktorý údaje zobrazí až keď používateľ chytí a zodvihne telefón. Tretím je Pocket mode a jeho úlohou je vypnúť displej, keď je telefón vložený do vrecka. Čím šetrí energiu.

HTC Smart displej bude priamo integrovaný do HTC U11+, ktoré sa má dostať na pulty obchodov pred Vianocami. Zatiaľ nie je jasné, či je aplikácia kompatibilná aj s inými telefónmi HTC. Pokiaľ vlastníte niektoré z nových zariadení, môžete si to vyskúšať. V redakcii žiadne HTC nemáme a pre iný android nie je aplikácia sprístupnená.

Zdroj: Google Play.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188