Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

FunFón: 500fka končí, prichádza Gigofka s 1 GB dát za 5 €

· · Diskusia
FunFón, ktorý patrí mobilnému operátorovi Orange, pripravil zmeny v dátovom portfóliu. Balíček s 500 MB dát nahradil novým s dvojnásobným objemom.

Balík 500fka, ktorý FunFón priniesol pred tromi rokmi, od 6. januára 2018 končí. Operátor o tom informuje svojich zákazníkov SMS-kou. Službu prestáva podľa cenníka od dnešného dňa (6. 12. 2017) poskytovať a nebudú umožnené ďalšie aktivácie ani predlžovanie balíka.

Zároveň v správe upozorňuje, že pokiaľ to zákazník neakceptuje, môže v súlade s platným právnym poriadkom od zmluvy do jedného mesiaca od doručenia oznámenia odstúpiť. 500fku nahrádza Gigofka.

FunFón

Cena 5 eur ostala, objem dát sa zvýšil na dvojnásobok. Zákazník tak má k dispozícii 1 GB dát. Ak objem vyčerpá, dátový prenos sa zastaví. Kto chce surfovať ďalej, môže si za 3 eurá obnoviť balík s rovnakým objemom. Pri 500fke sa rýchlosť znížil na 128 kbit/s, prvé navýšenie stálo takisto za 3 eurá, druhé až deviate bolo iba za jedno euro.

Zákazníci FunFónu môžu využívať 4G sieť Orangeu, maximálna teoreticky dosiahnuteľná rýchlosť sťahovania dát je 225 Mbit/s a rýchlosťou odosielania 50 Mbit/s. Platnosť Gigofky je 30 dní od aktivácie.

Balík aktivujete jednorazovo zaslaním SMS v tvare "GIGA AJ" na krátke číslo 919 alebo s automatickým predlžovaním zaslaním SMS "GIGA AP". Automatické predlžovanie deaktivujete zaslaním SMS "GIGA DP", jednotlivé navýšenia objemu dát SMS-kou "DALSI1GB“. Všetky správy posielate na krátke číslo 919. Na uvedenom čísle bude možné zistiť aj objem zostávajúcich dát v dobe platnosti balíka, a to SMS správou v tvare "STAV“. Zaslanie uvedených SMS na krátke číslo je bezplatné.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Zdroj: funfon.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188