Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

YouTube testuje funkciu inšpirovanú populárnymi Stories

· · Diskusia
Pôjde o podobnú funkciu, akú poznáme napríklad z Instagramu. Príbehy však nebudú len dočasné, ale môžete si ich ukladať do albumov.

Najväčšia internetová video služba YouTube testuje novinku Reels. Jej koncept je podobný ako v prípade Stories, ktoré poznáme napríklad z Instagramu a Snapchatu, ale nájdeme ich tiež v Messengeri. Základom sú príbehy z fotiek alebo videí, ktoré môžete zdieľať s vašimi priateľmi na 24 hodín. Po ich uplynutí sa automaticky vymažú. Reels sa líšia v tom, že nebudú len dočasné.

Reels

Ich obsah si bude možné ukladať do rôznych albumov, kde sa bude dať ľubovoľne sledovať presne tak, ako v prípade klasických videí. Hlavnou myšlienkou novinky je, aby ľudia v prípade krátkych videí nestrácali čas nastaveniami, ktoré musia na YouTube zvoliť pred nahratím klasického videa. Reels budú rýchle a ponúknu klasické možnosti ako filtre, nálepky, pridávanie hudby alebo textov.

Novinka bude umiestnená oddelene od hlavného zoznamu tvorcu videí. Aktuálne sa nachádza v testovacej fáze, ktorá je prístupná len vybraným tvorcom obsahu. Neskôr by sa Reels mali rozšíriť aj medzi bežných používateľov.

Zdroj: YouTube

Diskusia
0 príspevkov
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188