Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2: 96 hodín zliav s Huawei

· · Diskusia
Počas štyroch dní si môžete v e-shope O2 kúpiť mobilné zariadenia značky Huawei za zvýhodnenú cenu. Napríklad za obľúbený Huawei P10 Lite zaplatíte menej než dvesto eur.

do 3. decembra 23:59 môžete získať vybrané modely Huawei za zníženú cenu. Ponuka platí od polnoci 30. novembra a trvá 96 hodín. Informuje o tom operátor v e-mailovej správe rozposlanej zákazníkom aj na úvodnej webovej stránke.

nazov

Zľavy sú až do výšky 40 %, napríklad Huawei Nova má teraz cenovku 242 eur, tablet Huawei MediaPad T2 7.0 Pro stojí 170 eur a za Huawei P10 Lite zaplatíte iba 194 eur. Aktuálne je ale v e-shope dostupný už iba v bielej farbe.

Všetky telefóny z akcie 96 hodín s Huawei môžete kúpiť v hotovosti alebo s akýmkoľvek O2 Paušálom. V tom prípade získate dotáciu na telefón, výška záleží od zvoleného programu. Prvá platba za zariadenie môže byť len dve eurá, zvyšná suma sa rozráta do 24 mesačných splátok.

Zdroj: o2.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188