Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

YouTube Go: odľahčená verzia s možnosťou sťahovania videí

· · Diskusia
Menej náročná aplikácia pomôže používateľom šetriť dáta. Pre neskoršie prehrávanie umožňuje ukladanie videí do pamäte telefónu alebo na SD kartu.

Google už nejaký čas pracuje na tzv. odľahčenej verzii svojej aplikácie YouTube, ktorá nesie názov YouTube Go. Zatiaľ bola dostupná len v beta verzii a dnes sa dočkala svojho plného vydania. Jej cieľom je pri používaní služieb najväčšieho video portálu šetriť dáta používateľov.

YouTubeGo

Aplikácia tiež umožňuje ukladanie videí na SD kartu alebo do pamäte telefónu. Vďaka tomu si ich môžete pozrieť neskôr alebo ich zdieľať s priateľmi cez Bluetooth. YouTube Go však nie je dostupné všade. Zatiaľ funguje iba v Indii a Indonézii, no dá sa očakávať, že Google v najbližších týždňoch rozšíri dostupnosť aj o ďalšie krajiny.

Jedinou podmienkou na inštaláciu potom bude Android vo verzii 4.1 a novší. Na šetrenie dát myslí aj Facebook, ktorý už dlhší čas ponúka odľahčenú verziu svojej hlavnej aplikácie a tiež Messenger Lite dostupný aj u nás.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188