Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka: vyhrajte lístky na premiéru Star Wars

· · Diskusia
Už 14. decembra sa začne v slovenských kinách premietať v poradí ôsma epizóda Hviezdnych vojen. Viac než 700 zákazníkov 4ky sa môže dostať na premiéru zadarmo.

Štvrtý mobilný operátor pripravil zábavnú súťaž o stovky lístkov na celosvetovú premiéru filmu Star Wars: Poslední Jediovia v sieti kín CINEMAX. Súťaží sa o 740 vstupeniek na premietanie v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach.

Ako sa zapojiť do súťaže?

Samotná súťaž bude prebiehať ako boj svetlej a temnej strany sily v reálnom čase, ktorý bude naživo znázornený pomocou súboja svetelných mečov na webe 4ka.sk. Na zapojenie sa do súťaže stačí zahlasovať online na www.4ka.sk/starwars-sutaz za svetlú alebo temnú stranu sily. Vyhráva tá strana sily, ktorá bude na konci hlasovania silnejšia.

4ka

Všetci, ktorí zahlasovali za víťaznú stranu, budú zaradení do žrebovania o lístky, ktoré sa uskutoční 7. decembra. Pri hlasovaní si môžete vybrať, v ktorom meste chcete film vidieť - v Bratislave, Banskej Bystrici alebo Košiciach.

Každý vyžrebovaný výherca získa dve vstupenky na večerné premietanie Star Wars: Poslední Jediovia, v deň jeho svetovej premiéry 14. decembra o 20:40 hod.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188