Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

LG V30 prichádza na Slovensko

· · Diskusia
LG čoskoro oficiálne prinesie na Slovensko očakávaný top modelu radu V s 6-palcovým QHD+ displejom, vodeodolnou konštrukciou a duálnym fotoaparátom so širokouhlou kamerou a clonou f/1.6.

Predchodca LG V20 sa na Slovensko nikdy oficiálne nedostal, preto je dobrou správou, že jeho nástupca LG V30 sa už čoskoro aspoň u vybraných mobilných operátorov.

LG V30

Novinka je plná inovácií. Pýši sa objektívom s clonou Ff/1.6 a sklenenou šošovkou Crystal Clear, displejom OLED FullVision s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 1440 x 2880 bodov, režimom Cine Video pre vytvorenie videa v profesionálnej kvalite, kvalitným zvukom novej generácie Hi-Fi Quad DAC, zvukovým ladením pomocou B&O PLAY a rozpoznávaním hlasu.

LG V30

V30 spĺňa požiadavky amerického ministerstva obrany na odolnosť, pretože splnil 14 kategórií pádového testovania MIL-STD 810G a je vhodný aj pre vojenské operácie. Fanúšikov fotografovania potešia parametre duálneho fotoaparátu. Hlavný 16 Mpix snímač dostal optickú stabilizáciu obrazu, PDAF zaostrovanie, nahrávanie videí až v 4K rozlíšení a výbornú svetelnosť f/1.6.

LG V30 (prvý kontakt)

Sekundárny širokouhlý fotoaparát so 120° záberom má clonové číslo f/1.9 a takisto zvládne nahrávať 4K videá s 30 snímkami za sekundu alebo Full HD s 60 fps. Všetko dôležité o LG V30 sa dočítate v základnom infe.

LG V30 sa začne predávať začiatkom decembra, odporúčaná cena je stanovená na 899 eur. Telefón už v redakcii testuje kolega Matúš, a tak sa môžete tešiť na skorú recenziu. Jeho prvé dojmy sú viac než dobré.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188