Fony.sk

Puzdro z AirPods poslúži ako stojan vášho iPhonu. Ale má to háčik

· · Diskusia

Pozerať si na mobile dlhé video či film bez toho, aby sme si ho mohli o niečo oprieť, môže byť otravné a nepohodlné. V obchode sú dostupné rôzne puzdrá, ktoré poslúžia aj ako stojan, no niekedy môžeme využiť aj doplnok, ktorý pôvodne slúžil na niečo úplne iné.

Internetom sa šíri nový objav, na ktorý sme upozornili na našom Instagrame. Fotografiu nám poslal čitateľ Palo, za čo mu veľmi pekne ďakujeme.

Ako prvý zdieľal tento objav web The Verge. Ten priniesol informáciu, že puzdro na slúchadlá Air Pods môže poslúžiť ako stojan pre iPhone. Nie je to však také jednoduché, ako to na prvý pohľad vyzerá.Puzdro z AirPods poslúži ako stojan vášho iPhonu. Ale má to háčik

Naše skúsenosti s iPhonom X a iPhonom 7 Plus ukázali, že telefón položený na puzdre je nestabilný a ľahko sa zošmykne. Na otvorenej krabičke nie je žiadny zárez ani výstupok, ktoré by udržali telefón na mieste. Aj keď sa tam udrží, stačí menšie ťuknutie do stola a je po paráde. Určite pomôže, pokiaľ máte iPhone v silikónovom alebo koženom obale.

Diskusia
1 príspevok
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188