Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Files Go: správca súborov od Googlu

· · Diskusia
V Google Play pribudla k množstvu rôzneho softvéru na spravovanie dokumentov, fotografií a videí nová aplikácia. Vlastného správcu súborov pre Android má už aj Google.

Aplikácia Files Go je v zatiaľ v beta verzii, no už je dostupná na stiahnutie v Google Play. Softvér poslúži nielen prezeranie multimediálneho obsahu a dokumentov v telefóne, ale aj na odstránenie duplicitných položiek a súborov, ktoré zbytočne zaberajú miesto v internom úložisku.

Google Files Go

Vytvorením rýchleho hotspotu môžete fotografie, videá i dokumenty zdieľať s priateľmi bezdrôtovo . Stačí mať na obidvoch zariadeniach nainštalovaný Files Go a vybrať si možnosť Odosielajte priateľom v okolí. Aplikácia je prehľadná, s jednoduchým dizajnom a intuitívnym ovládaním. Nainštalujete ju na zariadenia s operačným systémom Android od verzie 5.0 Lolipop a v pamäti telefónu zaberie len 6 MB.

Keďže ide o beta verziu, Google upozorňuje, že môže byť nestabilná. Files Go Beta stiahnete bezplatne z tohto odkazu.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188